Exchange & Return

 

Muse For All, satın almış olduğunuz ürünlerin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içinde yazılı olarak bildirilmiş olan kullanılmamış ürünlere ilişkin değişim ve iade taleplerinizi kabul etmektedir.

İade veya değişim için göndermek istediğiniz ürün/ürünleri Yurtiçi kargoya '474567785' kodu ile teslim edebilirsiniz.

We cannot make returns or exchanges for orders placed outside of Turkey. 

İade ve değişimi olmayan ürünler:

  • Müşterilerimizin isteği doğrultusunda yapılan özel siparişler
  • MAYO VE BİKİNİLERDE DEĞİŞİM VE İADE YAPILMAMAKTADIR. Hijyen sebebiyle satışa kapalı ürünlerden sadece mağazada deneme yapılıyor.

Değişimi ve iadesi talep edilen ürünler, gönderildiği şekilde, ayıpsız ve orijinal paketi / aksesuarları ile iade edilmelidir. Hatalı veya ayıplı ürünler için ise teslim tarihinden itibaren 2 gün içerisinde Muse For All'a yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir.

Değiştirmek veya iade etmek istediğiniz ürünlere ilişkin kargoların, ürünler Muse For All'a ulaşana kadar sizin sorumluluğunuzda olduğunu ve kargo gönderim bedelinin tarafınızdan ödenmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. İade veya değişim kargonuz elimize ulaştığında, ürünün kondisyonu incelendikten sonra size talebinize ilişkin bir onay maili gönderilecektir. Tüm haklı taleplerin değişim işlemi 10 iş günü içinde tamamlanacaktır.

Tüm değişim talepleriniz için bize info@museforall.com adresinden ulaşabilirsiniz.